Czekofontanna, fotobudka Poznań, fireshow – Co powinno być na weselu?

Fotobudka Poznań

Jeśli jesteś organizatorem wesela lub innej dużej imprezy okolicznościowej, na pewno wiesz z iloma wyborami i trudnymi decyzjami się to wiąże. Oprócz tego w grę wchodzą naprawdę duże koszty. Oprócz samego wystroju Sali, dj-a, fotografa, pierwszego tańca i tym podobnych, należy przemyśleć atrakcje, jakie chcemy zapewnić gościom. Jedną z nich jest fotobudka Poznań. Ciekawą opcją jest również czekofontanna. Więcej w artykule.

Fotobudka Poznań – Czy to nadal ciekawa atrakcja?

Zacznijmy od dobrze nam znanej fotobudki. Owe niezwykłe urządzenie do robienia i drukowania zdjęć wymyślono już w 1925 roku. Na początku wykorzystywano je głównie do zdjęć „poważnych” – paszportowych. Jednak z biegiem lat nabierało coraz większej popularność. Dziś fotobudka Poznań kojarzy nam się przede wszystkim z imprezami okolicznościowymi takimi jak wesela i urodziny oraz miejscami turystycznymi. Wciąż jest na topie. Ludzie uwielbiają oglądać zdjęcia, wieszać na gazetkach, oprawiać w ramki. Tak naprawdę popyt na te urządzenia z każdym sezonem rośnie. Do fotobudki zwykle dodawane są gadżety takie jak:

  • zabawne okulary,
  • parasole,
  • sztuczne wąsy,
  • peruki,
  • przebrania,
  • balony.

To tyle jeśli chodzi o zdjęcia. Czym jest „fireshow”?

Fireshow, czyli teatr ognia

Taki spektakl trwający od 20 do 40 minut polega na tańcu osób igrających z ogniem do energetycznej muzyki. Występ taki zostaje czasem wzbogacony elementami pirotechnicznymi lub oświetleniem UV, neonowym bądź laserowym. Na każde przedstawienie składa się oryginalna choreografia, podkreślająca powagę chwili muzyka i widowiskowe ogniste rekwizyty. Jest to zdecydowanie interesująca atrakcja. Ale co dalej? Może magik na wesele?

Iluzjonista Warszawa, pokaz sztuki barmańskiej i inne  

Ciekawym pomysłem, jeśli chodzi o weselne atrakcje jest także wynajęcie iluzjonisty. Pokazy iluzjonistów, czy występy komików, to spektakle w eleganckim wydaniu, ale i ze szczyptą humoru. Te „magiczne” pokazy wykonywane są na żywo, przed oczami gości. Dzięki nim przyjęcie zostanie żywo zapamiętane na dłużej. Inną opcją jest także pokaz sztuki barmańskiej, karaoke czy wybuchowy balon.